رفع مشکل update server node 32

قدم اول: کامپیوتر خود را ریستارت کنید (Restart).
قدم دوم: در هنگام ظاهر شدن صفحۀ سیاه دکمۀ F8 را چندین بار فشار دهید تا لیستی ظاهر شود.
قدم سوم: گزینۀ Safe Mode را انتخاب کرده و اینتر بزنید.
قدم چهارم: پس از باز شدن ویندوز در حالت Safe Mode دکمه های پنجره + R را برای باز شدن پنجرۀ Run فشار دهید.
قدم پنجم: در پنجره Run بنویسید: Regedit

(به آدرس زیر در رجیستری بروید، اگر بلد نیستید توضیحات را بخوانید و مو به مو انجام دهید)
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\ESET\ESET NOD32\CurrentVersion\Info

قدم ششم: پس از نوشتن regedit و ok کردن رجیستری ویندوز باز میشود، حالا روی علامت مثبت که در سمت چپ گزینۀ HKEY_LOCAL_MACHINE قرار دارد کلیک کنید تا لیست زیر مجموعۀ آن باز شود.
قدم هفتم: حالا روی علامت مثبت مربوط به SOFTWARE کلیک کنید و سپس روی ESET کلیک کنید.
قدم هشتم: اگر Nod 32 در کامپیوتر شما نصب میباشد روی ESET NOD32 کلیک کنید و اگر ESET SMART SECURITY 5 در کامپیوتر شما نصب میباشد روی گزینۀ ESET SECURITY کلیک کنید، سپس CurrentVersion و در پایان روی Info کلیک کنید.
حالا در سمت راست صفحه روی گزینۀ PackageFeatures دو بار کلیک کنید تا یک پنجره باز شود و عدد 3 را به 1 تغییر دهید و Ok کنید

روش فعال کردن دکمه Edit در نسخه 5 و 6 و 7 :

در حالت Safe Mode به این کلید در رجیستری بروید:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\ESET\ESET Security\CurrentVersion\Info ]

و مقدار PackageFeatures  را در نسخه 5 روی 1 بگذارید. در نسخه 6 اسمارت عدد 53 را به 51 تغییر دهید. در نسخه 6 آنتی ویروس عدد 22 را به 20 تغییر دهید. در نسخه 7 اسمارت عدد 53 را به 54 تغییر دهید. در نسخه 7 آنتی ویروس عدد 22 را به 24 تغییر دهید.

برای ورود به Safe Mode قبل از بالا آمدن ویندوز چند بار کلید F8 را بزنید. برای ورود به رجیستری دستور regedit را اجرا کنید.

حل مشکل ویروس shurtcut بروی فلش

– ابتدا با استفاده از یک آنتی ویروس آپدیت، کول دیسک را اسکن کنید تا ویروس shortcut را شناسایی و حذف کند. ۲- از منوی start، زیر منوی Programs و سپس Accessories را انتخاب کنید. ۳- بر روی برنامه Command Prompt راست کلیک کرده و با انتخاب گزینه Rin as Administrator آن را اجرا کنید. ۴- حال در خط فرمان دستور زیر را تایپ کنید و کلید اینتر را بزنید.

attrib -h -r -s /s /d X:\*.*

‎توجه داشته باشید که به جای عبارت X‪:‬ نام درایو مربوط به کول دیسک تان را تایپ کنید. برای مثال اگر کول دیسک شما در My Computer به عنوان درایو F شناخته می شود، دستور را باید به این صورت وارد کنید:

attrib -h -r -s /s /d F:\*.*

۵- کمی منتظر بمانید تا دستور صادره کار خود را انجام داده و دوباره خط فرمان به نمایش در آید. حال اگر کول دیسک یا کارت حافظه را باز کنید، می بینید که پوشه های آلوده به ویروس به حالت قبلی برگشته و به راحتی قابل استفاده اند.

انواع دوربین مدار بسته آنالوگ

http://www.agkgroup.com/cctv-products/analogue-product/4-analogue-product

انواع دوربین

 • دوربین بردی : Board Camera
 • دوربین مینیاتوری : Miniature Camera
 • دوربین لنز سوزنی – دوربین پین هول : Pinhole Camera
 • دوربین نیمه صنعتی : Mini Box Camera
 • دوربین صنعتی : Box Camera
 • دوربین دام : Dome Camera
 • دوربین دید در شب : IR Camera
 • دوربین زوم : Zoom Camera
 • دوربین اسپید دام Speed Dome Camera
 • دوربین فشنگی – دوربین تفنگی – دوربین استوانه ای : Bullet Camera
 • دوربین ماری : Snake Camera
 • دوربین مخفی : Hidden Camera

ممکن است تقسیم بندی دیگری در انواع دوربین ها در سیستم های مداربسته از طرف کارخانه های سازنده دوربین مشاهده شود که صرفا نام گزاری آن کارخانه بوده  به طور کل قانون از پیش تعریف شده ای برای نام گذاری دوربینها وجود ندارد.

عموما نامگذاری بر اساس شکل ضاهر، نوع کاربرد ، سیستم دسته بندی در یک کارخانه و حتی بازاریابی ، سیستم فروش و سلیقه مشتری و تولید کننده انجام می پذیرد.

سایر دوربین ها

 • دوربین کیوب Cube Camera
 • دوربین خاص

CheckSum چیست

نمی‌دانم تا به حال اسم MD5 Checksum به چشم و گوشتان خورده است یا نه. شاید در صفحات دانلود آن را دیده باشید. هر فایل نسبت به محتویاتش می‌تواند یک Checksum داشته باشد که این Checksum ها در اکثر موارد با الگوریتم MD5 کدگذاری می‌شوند اما نیازی نیست که حتمآ این طور باشد.

حالا اصلآ به چه درد می‌خوره؟

Checksum در اصل اثر انگشت فایل ها است. وقتی شما فایلی را از جایی دانلود می‌کنید ممکن است همان فایل واقعی نباشد و با یک فایل مخرب عوض شده باشد. یا اینکه فایلتان نصفه و نیمه دانلود شده باشد. وقتی اثر انگشت فایلتان را بدانید می‌توانید قبل از اجرا آن را چک کنید تا مطمئن شوید این همانی است که شما می‌خواستید.